Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Форум “Україна 30. Освіта і наука”.

4Представники Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій стали учасниками грандіозної події для системи освіти України - Форумі “Україна 30. Освіта і наука”.

Лекція професора Дмитра Фролова з Національного архіву Фінляндії для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» ФЛСК

127 травня 2021 року для студентів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» професор Дмитро Фролов – керівник напрямку з країнами пострадянського простору та керівник проєкту з оцифровування документів Національного архіву Фінляндії прочитав лекцію на тему: «Фіни у Російській імперії: долі, проєкти Національного архіву Фінляндії».

Вітаємо завідувача кафедри філософії, професора Дротянко Л.Г. з одержанням відомчої відзнаки МОН України!

изображение viber Нагрудн знак ЛГ19 травня 2021 року на Вченій раді Національного авіаційного університету доктор філософських наук, професор Л.Г. Дротянко була нагороджена найвищою відзнакою Міністерства освіти та науки України – нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 520 травня 2021 року відбулося засідання членів наукової школи "Педагогічна майстерність викладача ЗВТО", на якому було затверджено основні наукові напрямки діяльності наукової школи:

1. Синергія ролей викладача в освітньо-інформаційному середивощі ЗВТО;

2. Рольовий підхід до формування професійної компетенції майбутніх фахівців ЗВО;

3. Інноваційні методи оцінювання навчальних досягнень майбутнього фахівця;

4. Рефлексивний підхід у формуванні особистісного розвитку та професійного становлення майбутніх фахівців НАУ;

5. Інноваційні стратегії освітнього процесу: світовий досвід та українські реалії;

6. Професійна освіта: андрагогічний підхід;

7. Освітній процес в ЗВТО: погляд студента.

Запрошуємо до співпраці та участі в наукових проєктах.

photo 2021-06-16 22-01-01

Круглий стіл «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті»

image 6487327 418 травня 2021 року в контексті Днів Науки на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ відбувся круглий стіл в онлайн режимі «Цифрові колекції інститутів соціальної пам’яті». Захід було організовано кафедрою історії та документознавства для студентської молоді спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Вчена рада ФЛСК

photo 2021-05-20 11-25-3117 травня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
На початку засідання декан факультету Наталія Вiтaлiївнa ЛAДOГУБЕЦЬ вручила працівникам факультету нагороди зa багаторічну сумлінну працю, високий прoфесioнaлiзм, плідну науково-педагогічну діяльність, значний внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Професійна майстерність викладача ХХІ ст

ОСВІТА І БЕЗПЕКА19.04.2113 та 18 травня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася онлайн-зустріч зі студентами та співробітниками  Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічним коледж» й Білоцерківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу.Темою зустрічі було "Пошук шляхів вирішення проблеми "Наступність в системі професійної підготовки коледж-ЗВО-ринок праці""». 

Участь представників кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ в роботі круглого стола «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

УНДІАСД212 травня 2021 року завідувачка кафедри історії та документознавства ФЛСК НАУ Тюрменко І. І. та доцентка цієї ж кафедри Курченко Т.Є. взяли участь у 4 щорічному круглому столі з міжнародною участю, організованому Українським науково-дослідним інститутом архівної справи та документознавства і Спілкою архівістів України.

Курси підвищення кваліфікації

80a1832-antonovз 22 квітня по 2 травня 2021 року відбулися заняття курсів підвищення кваліфікації робітників авіаційної галузі за напрямом "Синергія ролей викладача - інструктора в динамічно-синергетичному середовищі ЗВТО", керівником яких є доктор педагогічних наук, професор Лузік Е. В.

Соціально-політичні науки в авіаційному університеті

z-dnem-aviacziyi-1200x713У межах Симпозіуму кафедра соціології та політології організувала круглий стіл “Соціально-політичні науки в авіаційному університеті: стан і перспективи” в ході якого відбулося обговорення актуальних питань політичного розвитку та трансформації українського суспільства в умовах сучасних викликів, особливості викладання соціально-політичних наук у закладах вищої освіти.

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 528 квітня 2021 року відбулося організаційне засідання першої в історії технічних закладів вищої освіти наукової школи "Педагогічна майстерність викладача вищої технічної освіти", керівником якої було призначено заслуженого працівника освіти, завідувача кафедри педагогіки та психології професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора Лузік Ельвіру Василівну. 

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве