Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» єднає

image 648732727 квітня 2021 року відбулася традиційна зустріч викладачів кафедри історії та документознавства, студентів-документознавців ФЛСК НАУ з головою комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, викладачем Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування НАУ Антоніною Павлівною Богінською і випускниками КІТЗ НАУ, які навчаються за ОПП «Діловодство». Учасників заходу об’єднало те, що вони навчаються-працюють на одній спеціальності, але за різними ОПП у різних структурних підрозділах НАУ.

До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

6Безымянный22 квітня 2021 року старшим викладачем кафедри історії та документознавства Паскал Жанною Валеріївною був проведений захід на тему: «Чорнобильська катастрофа: як це було (документалістика як жива пам'ять)». До присутніх викладачів і студентів перших курсів ФЛСК та ФАБД з вступним словом звернулися відповідальна Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій по роботі зі студентами Хоменко-Семенова Леся Олексіївна і завідувач кафедри історії та документознавства Тюрменко Ірина Іванівна.

Перемога на міжнародному конкурсі перекладу

фото1Студентки кафедри англійської філології і перекладу факультету лінгвістики та соціальних комунікацій здобули дві перемоги на V Міжнародному студентському конкурсі перекладу “Переклад як засіб актуалізації етномовних картин світу” у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова. Цього року у конкурсі взяли участь 117 здобувачів вищої освіти з 22 університетів України, Великобританії, Німеччини та Польщі.

Розширюємо горизонти співпраці між університетами

зображення viber 26.04.2021 19.02.12

26 квітня 2021 р. відповідно до угоди про співпрацю між закладами вищої освіти України для студентів-перекладачів ФЛСК Національного авіаційного університету відбулося навчальне заняття д. філол. н., професора кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця).

Актуальні проблеми вищої професійної освіти

Заставка 2021

23 квітня 2021 року на Факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулась IX Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти» у межах IV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація», зорганізована кафедрою педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК (відповідальна за підготовку і модерацію конференції – Барановська Лілія Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор; відповідальний за технічне забезпечення проведення онлайн-конференції – Рахманов Віталій Олегович, доктор педагогічних наук, доцент; секретарі оргкомітету – Дацун Олена Вікторівна, старший викладач; Михеєва Тамара Олександрівна, лаборант).

Вітаємо із захистом дисертації!

изображение viber 2021-09-16 10-13-27-38522 квітня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.15 відбувся успішний захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедра педагогіки та психології професійної освіти Демченко Н. І. на тему :"Розвиток професійної культури інженерів авіаційної галузі в системі післядипломної освіти", науковим керівником якої була доктор педагогічних наук, професор Лузік Е. В.

Колектив факультету лінгвістики та соціальних комунікацій щиро вітає Демченко Н. І. з високим досягненням та бажає подальших успіхів!

изображение viber 2021-09-16 10-13-31-006

изображение viber 2021-09-16 10-13-31-352

 

 

 

 

 

 

Проблеми термінології: сучасний стан

зображення viber 2021-04-24 18-39-5323 квітня 2021 року кафедра української мови та культури провела V Всеукраїнський круглий стіл «Проблеми термінології: сучасний стан». Науковий захід відбувся у рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

Науково-практичний студентський круглий стіл «Issues that matter»

фото 1оНа кафедрі соціології та політології в рамках ІV Міжнародного симпозіуму «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація» відбувся науково-практичний студентський круглий стіл «Issues that matter».

У роботі круглого столу взяли участь завідувачка кафедри, представники професорсько-викладацького складу та студенти Національного авіаційного університету.

Другий день роботи ІІІ Міжнародної конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

21У рамках ІІІ Міжнародної конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання» 21-22 квітня 2021 року працювало три секції. Зокрема, 22 квітня відбулися засідання секції 2 «Комунікації в системі установ соціальної пам’яті» та секції 3 «Актуальні проблеми викладання дисциплін з інформаційної, бібліотечної та архівної справи».

Секційне засідання ІІІ Міжнародної наукової конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

image 6483441 121 квітня 2021 року в рамках ІІІ Міжнародної наукової конференції «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання», що проходила в Національному авіаційному університеті м. Київ на базі кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, відбулось секційне засідання «Архівні, бібліотечні та музейні установи в соціокультурному просторі України».

ІІІ Міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання»

IMG 072721-22 квітня 2021 року на базі кафедри історії та документознавства Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Історико-культурна праця: збереження доступ використання». Співорганізаторами конференції виступили Центральний державний електронний архів України, Новий державний архів Литви, Каунаський державний регіональний архів. У роботі конференції взяло участь 86 представників з України, Литовської Республіки, Чеської Республіки.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве