Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Засідання клубу "Софія"

Слайд18 квітня 2021 року, о 13.00 онлайн на платформі Classroom (Meet) відбулося засідання кіноклубу «Софія». Засідання кіноклубу проводив модератор – доцент Скиба Оксана Петрівна. Тема засідання «Чорнобиль: біль землі і душі» (пам’яті однієї з найстрашніших сторінок України).

Протидія насиллю, булінгу та дисикримінації серед молоді

asset-v1 MONAB1012019 T2typeassetblock509 квітня 2021 року студентами групи ДК-421 ОПП «Документознавство та інформаційна діяльність» ФЛСК був проведений інформаційний захід у формі презентації на тему: «Протидія насиллю, булінгу та дискримінації серед молоді».

Філософський захід: урок виховання моральності та людяності (переглядаємо «Сіль Землі»).

изображение viber 2021-04-07 14-47-3007 квітня 2021 року за річним планом доцентом кафедри філософії Подою Т.А. для студентів було проведено онлайн-засідання кіноклубу «Свобода вибору і відповідальності людини ХХІ століття». Студенти переглянули фрагменти з документальної стрічки «Сіль землі» (2014) німецького режисера Віма Вендерса про видатного бразильського фотожурналіста Себастьяні Сальгадо.

Поетичний вечір «Дзвони Чорнобиля»

чор58 квітня 2021 р викладач кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики факультету лінгвістики та соціальних комунікації Жеронкіна Олена Леонідівна провела зі студентами 1 та 2 курсів ФК КПІ поетичний вечір «Дзвони Чорнобиля», присвячений 35-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Політ-2021: Актуальні проблеми сучасного філософського знання

Screenshot 6 Політ1309 квітня 2021 року у межах онлайн-роботи ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» кафедра філософії провела своє секційне засідання: «Актуальні проблеми сучасного філософського знання» на платформі Meet. Відкривала зустріч Голова оргкомітету секції завідувач кафедри філософії, професор Л.Г. Дротянко.

Європейський вибір вищої технічної освіти

изображение viber 2021-04-05 13-53-095 квітня 2021 року на кафедрі педагогіки та психології професійної освіти Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося щорічне засідання секції «Європейський вибір вищої технічної освіти», що проходило в рамках XXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2021. Сучасні проблеми науки».

Засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації» ІМПЛ

4 1617873152З метою пошуку обдарованої студентської молоді та активізації наукової діяльності студентів 6 квітня 2021 року на базі кафедри Іноземних мов та прикладної лінгвістики в онлайн форматі на платформі Google Meet відбулося засідання секції «Когнітивні та комунікативні аспекти іншомовної професійної комунікації», яке проходило у рамках проведення XХI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

ІІІ-ій мовний клуб від StartDeutsch Schule на кафедрі іноземної філології

116 квітня 2021 року на кафедрі іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбувся ІІІ-ій мовний клуб за ініціативи школи німецької мови StartDeutsch Schule, директора школи Маркуса Пойзера та підтримки викладачів кафедри. Цього разу у мовному клубі взяли участь біля 20 студентів ФЛСК та викладачі кафедри.

Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі

9997 квітня 2021 року на кафедрі іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій відбулося щорічне засідання секції «Іноземні мови для фахівців гуманітарної галузі», що проходило в рамках XXІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ – 2021. Сучасні проблеми науки».

Політ 2021: трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації

IMG 70045 квітня 2021 року в рамках ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції кафедри соціології та політології «Трансформаційні процеси українського суспільства в умовах глобалізації». В роботі секції взяли участь представники професорсько-викладацького складу, аспіранти кафедри соціології та політології, студенти Національного авіаційного університету.

Сучасні виклики документно-інформаційної комунікації

548

06 квітня 2021 року у рамках ХХІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки» відбулося засідання секції «Документно-інформаційні комунікації в глобалізованому світі».

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве