Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Лінгвокультурологія: акценти наукових пошуків молоді

Opera Снимок 2021-04-05 150346 meet.google5 квітня 2021 року на базі кафедри української мови та культури у режимі online відбулися засідання двох підсекцій секції «Лінгвокультурологія», які проходили у рамках проведення XХI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки».

Міжнародна співпраця кафедри соціальних технологій

56У рамках міжнародної діяльності 30 березня 2021 року відбулася зустріч викладачів та студентів кафедри соціальних технологій НАУ з представниками Вищої Школи Humanitas у місті Сосновець (Польща).

Розклад екзаменів

. Posted in Новини

Schedule

Шановні колеги та студенти!

До вашої уваги розклад екзаменів та консультацій

парного семестру 2020/2021 н.р.

https://drive.google.com/drive/folders/1PhrB_XQ5-fMkg2jsI0B9-lDI_jFJdYI6?usp=sharing

Академічна доброчесність – ключ до продуктивної наукової діяльності

unnamed2 квітня 2021 року на базі Національного авіаційного університету кафедрою авіаційної психології був проведений науково-методичний семінар про дотримання академічної доброчесності для аспірантів освітньо-наукового рівня вищої освіти «Доктор філософії з психології» (PhD). На захід були запрошені керівники та аспіранти кафедри авіаційної психології.

ПОЛІТ 2021 ГУМАНІТАРНІ НАУКИ

зображення viber 2021-04-05 12-57-105 квітня 2021 року розпочала роботу ХXІ Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ. Сучасні проблеми науки». Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій традиційно організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.
З вітальними словами до учасників конференції звернулися проректор з гуманітарної політики та інновацій С.Ю. Тімкіна, декан факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Н.В. Ладогубець, заступник декана ФЛСК з науково та міжнародної діяльності А.М. Кокарєва, голова Наукового товариства молодих учених факультету, член правління Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ А.І. Закревська.

СПІВПРАЦЯ ІЗ СТЕКХОЛДЕРАМИ: ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД ОБМІНУ АСПІРАНТАМИ

831 березня 2021 року на базі Національного авіаційного університету відбувалася зустріч зі стейкхолдерами кафедри авіаційної психології. Захід був присвячений обміну досвідом серед викладачів та аспірантів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти «Доктор філософії з психології» (PhD).

Утопії доби Ренесансу: провідні ідеї Т. Мора (філософський кіноклуб)

Screenshot 6 Мор331 березня 2021 року на платформі Meet (Classroom) відбулася зустріч учасників філософського дискусійного кіноклубу «Від соціальних утопій до наукової альтернативи сталого розвитку». Модераторами виступили доценти Абисова М.А., Шоріна Т.Г., Пода Т.А.

Театр перед мікрофоном

Screenshot 4 4Чи знаємо ми своїх студентів?.. Так, звичайно! Ми знаємо їх імена і прізвища, знаємо хто і як може відповісти на поставлене запитання, але…спробуйте усе змінити – створіть для них і для себе незвичні умови, перетворіться з учителя на партнера і ви переконаєтесь, що декого ви зовсім не знали, а вони такі талановиті, щирі, емоційні…і ми вже вкотре переконуємось у цьому!

Гурток з архівознавства розпочав свою роботу

unnamed31 березня 2021 року на кафедрі історії та документознавства ФЛСК НАУ в режимі онлайн розпочав свою роботу студентський гурток з архівознавства «Архіви в цифрову добу». 

ПОЛІТ-2021

зображення viber 2021-03-31 14-17-26

Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі на Міжнародну науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти і молодих учених «Політ». Сучасні проблеми науки».

Пленарне засідання відбудеться на платформі Google Meet 5 квітня 2021 року об 11.00 за посиланням https://meet.google.com/gde-ucjd-djk.

Вже традиційно факультет організовує роботу напряму «Гуманітарні науки», за яким об’єднані 12 секцій.

Еразмус +

25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми Еразмус + на 2021-2027 рр.

 

визуальный укрhttps://erasmusplus.org.ua/novyny.html

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве