Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету


 

Наукова школа

Презентация Microsoft PowerPoint 5

 

Вітаємо кафедру Педагогіки та психології професійної освіти з відкриттям наукової школи "Педагогічна майстерність викладача ЗВТО".

Очолює наукову школу Заслужений працівник освіти України, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології професійної освіти Лузік Ельвіра Василівна.

Членами наукової школи є:

Барановська Л. В., доктор педагогічних наук, професор

Булгакова Н. Б., доктор педагогічних наук, професор

Євтух М. Б., академік, доктор педагогічних наук, професор

Зарубінська І. Б., доктор педагогічних наук, професор

Кирда А., доктор педагогічних наук, професор

Левочко М. Т., доктор педагогічних наук, професор

Ничкало Н. Г., академік, доктор педагогічних наук, професор

Рахманов В. О., доктор педагогічних наук, доцент

Семиченко В. А., доктор психологічних наук, професор

Ладогубець Н. В., кандидат педагогічних наук, доцент

Алпатова О. В., кандидат психологічних наук, доцент

Кокарєва А. М., кандидат педагогічних наук, доцент

Хоменко-Семенова Л. О., кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

 

«Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра»

Taras1-696x440Традиційно в березні кафедра української мови та культури проводить Круглий стіл молодих учених, аспірантів, студентів «Тарас Шевченко: вчора, сьогодні, завтра». Цього року захід відбувся вже вшосте і проходив він у рамках IV Міжнародного симпозіуму «Cоціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація».

Відчуй себе особливим, допомагаючи особливим!

WDSD image18 березня 2021 року напередодні відзначення світовою спільнотою Дня людини з синдромом Дауна, або сонячної людини, студенти-соціологи 1 курсу разом з старшою викладачкою кафедри соціології та політології Грищенко Н.І. в рамках вивчення дисципліни «Соціальна педагогіка» провели дискусійне заняття за темою «Організація освітніх послуг: інклюзивна освіта та універсальний дизайн в навчанні».

Семінар «Дезадаптивні схеми поведінки»

IMG 20210310 114456 47010 березня 2021 року відбулася зустріч на тему «Дезадаптивні схеми поведінки» під керівництвом доцента кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики і соціальних комунікацій НАУ Заслуженої Алли Андріївни.
Студенти 116 групи (спеціальності «Соціальна робота») розглянули описи можливих схем дезадаптивної поведінки і типові способи впоратися зі схемами. Метою семінару було ознайомлення із можливими дезадаптивними схемами у поведінці і розвиток деяких умінь і навичок із розпізнавання цих схем в особистому житті як способу вирішення власних психологічних проблем.

Освітній захід: Ukrainian language matter!!!

unnamed

Упродовж лютого 2021 року доктором педагогічних наук, доцентом кафедри іноземної філології Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій Мельник Наталією Іванівною було організовано та проведено освітній захід присвячений Дню української мови (21 лютого) та 145-річчю відомої української письменниці, поетесі та громадській діячці Лесі Петрівні Косач (Лесі Українки) (25 лютого).

Науковий гурток “Social work interaction”

stud-119 березня 2021 р. відбулося п'яте засідання наукового гуртка “Social work interaction” під керівництвом доцента кафедри іноземної філології факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Заслуженої А.А.

Про «пастки» свободи у неоліберальному соціумі: філософський кіноклуб

980315 березня 2021 року за сприянням Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін в онлайн-режимі на платформі Classroom (Meet) відбулося засідання філософського кіноклубу.

Модераторами виступили доцент Орденов Сергій Сергійович та завідувач Навчально-наукової лабораторії інноваційних методів викладання філософських дисциплін кафедри філософії ФЛСК Клешня Ганна Миколаївна.

Вчена рада факультету

strFLSKlogB18 березня 2021 року відбулося засідання вченої ради Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій. Засідання пройшло із дотриманням карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Запрошуємо до участі у IV Міжнародному симпозіумі!

Рисунок1Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій запрошує до участі в ІV Міжнародному симпозіумі «Соціокультурний дискурс глобалізованого світу: наука, освіта, комунікація». Симпозіум відбудеться у період з 16 березня по 18 травня 2021 року та об’єднає наукові та науково-популярні заходи з метою формування суспільного дискурсу щодо проблем розвитку гуманітарного й соціально-політичного знання в умовах глобалізованого світу. У роботі Симпозіуму передбачено проведення семи міжнародних, десяти всеукраїнських конференцій, семінарів, круглих столів, серії науково-популярних заходів для молодих учених та здобувачів вищої освіти.

Вітаємо Ладогубець Наталію Віталіївну з обранням деканом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій!

Конференція трудового колективу 09.03.219 березня 2021 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій Національного авіаційного університету відбулася Конференція трудового колективу. Учасниками конференції стали 122 члена із 129 представників, делегованих на захід, тому Конференцію було визнано правочинною.

Адреса факультету:

03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1,
корпус 8, поверхи: 6-15

Деканат:

к. 8-807, тел.: +38 (044) 406-70-36,
ел. пошта: guman@nau.edu.ua

Компьютерные курсы Компьютерные курсы в Киеве