Посвята першокурсників ФЛСК

DSC 1350

1 вересня 2021 року на факультеті лінгвістики та соціальних комунікацій відбулася феєрична посвята першокурсників, яка цьогоріч проходила у навчальному ангарі НАУ та зібрала у родинне коло факультету 400 студентів!

Посвята пройшла у нетрадиційному форматі за організації Студентської ради факультету та Творчого об’єднання студентів та аспірантів.
З вітальним словом до першокурсників звернулася декан ФЛСК Ладогубець Наталія Віталіївна, яка презентувала першокурсникам факультет, його структурні підрозділи, представила адміністрацію та завідувачів кафедри. До вітань також доєдналися викладачі факультету та наставники академічних груп.
Також з вітальними словами виступили голова Студентської ради факультету Ігор Шевченко, голова Студентської ради гуртожитку №5 Костянтин Істратов, голова студентського профбюро Юлія Ярошенко та голова Творчого об’єднання студентів та аспірантів Максим Албул, які представили діяльність організацій та широкі можливості для кожного студента у розвиткові творчих, наукових, організаційних здібностей.
Завершилося свято неймовірним виступом Марії Вдовиченко, яка презентувала пісенний подарунок.
Колектив факультету лінгвістики та соціальних комунікацій радий вітати нових членів своєї дружньої родини та висловлює подяку студентським організаціям ФЛСК за підтримку у проведенні посвяти та особливо – Албулу Максиму, який став сценаристом та ведучим заходу.

DSC 1274

DSC 1224