Запрошуємо до навчання НАУ : профорієнтацію розпочато!

shcho take proforiyentaciya  10 вересня 2021 року старший викладач кафедри іноземних мов за фахом Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій НАУ Анпілогова Тетяна Володимирівна відвідала Конотопську гімназію з профорієнтаційною роботою. Майбутні випускники цього навчального закладу отримали інформацію щодо спеціальностей , які вони можуть здобути, обравши навчання в НАУ.

Нинішня система широкого конкурсу діє так, що дає можливість вступникам здійснити свою мрію та вчитися там, де вони хочуть. Результатом цього стало те, що окремі вищі навчальні заклади змогли збільшити своє державне замовлення, адже їх обрали вступники з найвищими балами. І це навіть попри складну демографічну ситуацію, бо вже кілька років поспіль ми маємо тенденцію до зменшення кількості випускників шкіл в Україні.
Сьогодні НАУ - один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу, де навчається понад 50 тисяч слухачів, серед них 1200 іноземних студентів із 49 країн світу.
Потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати не лише фахівців інженерного профілю, але й економістів, юристів, екологів, перекладачів, психологів, соціологів, тощо.

Конотоп